Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 évesen még mindig pattanáso...

20 évesen még mindig pattanásos vagyok. Érdemes vennem Skinorent pattanásokra? Használ?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, pattanásos és mitesszeres a bőröm már 12 éves korom óta. Jártam már bőrgyógyásznál, szedtem Sotret-et, az rendbe is tette a bőrömet kb. fél évre, aztán minden visszajött, mint azelőtt. Hallottam a Skinoren nevű termékről. Érdemes megvennem, segít?
2011. okt. 6. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az endokrinológusom írta fel és nekem nem vállt be, a Zineryt jobb volt az én bőrömre(receptre megy)
2011. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 leszek, de dettó ugyanúgy vagyok, mint te :(

Voltam bőrgyógyásznál, ő Skinorent írt fel nekem. Nagyon szép volt az arcom tőle, de ahogy nem használom, visszatértek a pattanások :/

Egyébként nekem nagyon jó volt.

2011. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, nekem is csunya a böröm (hátam is, mellkasomon is régebben) most már csak néha van 1-2 a hátamon, az arcomon csak havonta 1x :) akkor néha kijön több. differin krémmel kenegettem magam az segitett sokat. nagyon sokat. most meg nivea control shine vagy mivel kenem az arcom, azota nem érdekel az az 1-2 ami kijön, de szerintem egyénfüggő kinek mi a jo. szval ki kell probálni, lehet hogy mindenkire más hat. nekem eddig csak ez segitett, és a nivea krém is sokat segit (amugy attol szoktam csunya lenni ha kiszárad az arcom. régen volt hogy babaolajjal az arcomon aludtam, de a párna miatt necces-nem tömödött el porusom sem emiatt, ha minden este rajtam volt, CSODASZÉP volt a böröm, de mindent összekent)
2011. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy kezdj el napi 25mg cinket szedni, és figyelj oda, hogy legalább 2liter vizet megigyál. Ez 1 hónap alatt már látványos változást hoz.

Éjszakára és sudocremet használok, nekem az szépen leviszi a gyulladást és gyorsabban is gyógyul tőle a bőröm...

2011. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész. Jártam én is bőrgyógyászhoz, de amiket felírt nem sokat segítettek. Aztán olvasgattam a neten és rátaláltam az Aknesol-ra. 1-2hét után lehet látni a változást. Én ezt használom, próbáld ki te is. Gyógyszertárban kapható vény nélkül kb. 1100Ft-ba kerül. Egy alkoholos ecsetelő, amivel naponta 2x kell bekenni az arcodat kezdetben. De vigyázz vele, mert szárít. 22F
2011. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok.

Amúgy az a véleményem, hogy próbáld ki, aztán kiderül. Ez tök egyénfüggő, mindenkinek más jó. Míg pl. nekem a Skinorentől csodás volt az arcom, addig az Aknesoltól semmi. Azon kívül, h kiszárította a bőröm. Utolsónak meg pl. az vált be.

Úgyh csak azt tudom mondani, hogy próba cseresznye :S :)

2011. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 david1921 válasza:

Szia!!!!

Nekem is felirták a skinoren kenőcsöt de irtak még fel nekem egy dalacin nevű stiftet is ami egyből leszáritja a kellemetlen patikat ha véletlen kinőne 1 és képzeld szedem az aknenormint amit ugyan csak bőrgyógyász ir fel igaz száritja a szám de megéri jobban kinézni

Tévhitek:

Pattanások okozói: tulzásba vitt csoki, rendszertelen nemi élet stb stb az utóbbit kiemelem mert én hiába szexeltem annó nekem nem mult el a ragya a fejemről de ez most végre segit

Kiegészitők a gyógyszer mellé: ajakápoló létezik ugyebár az anew ajakápoló kenőcs és létezik a labello vagy ha a labello nem jó akkor lehet kapni 150 ft-ért potom összegért aloe verás ajakápolókat is

Ha nem vállna be a skinoren krém akkor menj vissza a bőrgyógyászhoz és szerintem ezt fogja majd javasolni de ezt mindenféleképp a bőrgyógyász határozza meg nekem 2 havonta kell mennem kontrollra

2011. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

www.szepsegreceptek.hu

nekem ez a honlap segített letisztítani az arcom.

kb 8 évig szenvedtem aknétól, bőrgyógyásztól bőrgyógyászhoz jártam, csak a Roaccutan tisztította le ar arcom a féléves kúra után, de 4-5 hónapra rá megint újra pattanásos voltam.

használtam én mindent, drogériás és gyógyszertári krémeket is, millió házi praktikát.

aztán végig olvastam ezt a blogot, és a tanácsokat megfogadva sokkal sokkal szebb az arcbőröm.

(semilyen érdekem nem származik a blog "reklámozásából" nekem bevált és ennyi :))

vigyétek hírét, mert tényleg nagyon hasznos dolgokról szól :)

2014. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!