Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen árnyalatú barnára...

Milyen árnyalatú barnára fessem a hajam?

Figyelt kérdés

Most közepes barna színű hajam van. Sötétbarnát szeretnék, viszont azt hallottam, hogy a sötétbarnától is fekete színű lesz a hajam :-S. Néztem más árnyalatokat, de elbizonytalanodtam, mert elég sok van belőlük ( [link] Van barna, étcsokoládé, jeges csokoládé, sötétbarna... Az utolsó előtti sor meg az utolsó sor jeges csokoládé közül fogalmam sincs, mit válasszak. :S Melyik hasonló a sötétbarnához, ami még nem néz ki feketének?


L/22


2011. okt. 7. 10:48
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és olyat szeretnék inkább, amiben nincs vöröses árnyalat. köszi!!
2011. okt. 7. 11:39
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi színre gondoltam: [link]
2011. okt. 7. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Alfaparf egyik festékjének 6,1-es árnyalatától szokott ilyen lenni a hajam, de aztán kicsit világosabbra kopik. :D De én világosítom... neked talán az eggyel sötétebbet ajánlanám (5-ös árnyalat, de a 6-os is jó lesz szerintem 3%os oxival). Azt is nézd majd, hogy eleinte sötétebbre fog sikerülni, de majd sokat kopik. Fodrászi festékkel csináld, ne boltival (fodrászkellékesnél vehetsz, az Alfaparf elég jó).
2011. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!