Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szöke hajban kék szinezö hogy...

Szöke hajban kék szinezö hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
mell aláig érö természetes szöke hajam van és az alsó réteget( ugy ahogy mások az alsó réteget feketér szokták , csak én kékre)szeretném sötétkék szinezövel befesteni. szerintetek hogy állna? bemerjem vállalni?
2011. okt. 8. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó. Nekem olyan volt, hogy az első két tincset festettem kékre és tetszett. De a közvéleményt megosztottam, sőt olyan is volt, hogy egy öreg bácsi beszólt, milyen ronda a hajam. Nem is ismertem :D
2011. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:
100%
Miért ne? Ha nem festék, csak színező, hamar lekopik a hajadról, úgyhogy vesztenivalód nincs.
2011. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nyugodtan tegyél bele .Bár inkább valami őszhöz illőt választanék először,aztán télen a kéket"jég tündér" .Gondold meg!
2011. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csináld meg úgy a hajad mint az Aquamarine filmben Aquamarine-nak van, az nagyon tetszik nekem, és neki is olyan a haja mint neked, csak hosszabb.nézd meg a filmet, mert egy jó film, vagy itt van kép:

[link]

*****

[link]

igy is tetszik?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hali! nekem így van, és nagyon sokan dícsérik (még nagyim is!!!:D)

volt feketével is, ha a kék passzol a szemedhez, nagyon elrontani nem fogsz vele semmit :) csak ajánlani tudom

2013. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!