Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek ilyenről képeket?

Linkelnétek ilyenről képeket?

Figyelt kérdés
Olyanra lennék kíváncsi, mikor mondjuk egy sztárnak össze van hasonlítva, hogy milyen, ha bal ill. ha jobb oldalon van elválasztva a haja. Tudom, hogy hülyén hangzik, de pl nekem bal oldalt van, képeken csúnyának látom magamat a tükörben viszont szépnek. Mikor jobb oldalra teszem az elválasztás, akkor meg fordítva, a képeken látom szépnek magam a tükörbe meg csúnyának. Van olyan ember, akinél meg észre sem lehet venni, ezért kérdezem, mert lehet csak magamon ennyire "feltűnő", mivel nem azt szoktam meg.
2011. okt. 9. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
nem kell erről kép. egyszerű; balra van elválasztva a hajad. a tükörben a bal karod fele van a választás. ha egy ember szembe jön veled, akkor az ő jobb karjának oldalán van az elválasztásod és a képeken is a jobb kezed fele van a választás pedig az a bal. tehát azt a választást válaszd ami a képen jobban néz ki, mert a szembe lévő ember is úgy látja :)bocsi rem. érthető volt
2011. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!