Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ilyen? Ti milyet...

Létezik ilyen? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Nekem az lenne a problémám, hogy ha megmosom a hajam egy gyümölcsös / egyéb illatú samponnal, kb. 1-2 óráig marad benne az illat. Másnap már teljesen kiszáll belőle, de én szeretném, ha legalább 24 óráig benne maradna! Ti tudtok ilyen hajsampont vagy hajbalzsamot? Ti milyet használtok? Kérlek segítsetek! Köszi. :)
2011. okt. 10. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hajpakolást tudok: neve: Kallos tejproteines----> több napig is érzem!! Van a Kallosnak több féléje is!! És teljesen mindegy h milyen samponnal mosod a hajadat!


21L

2011. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Gliss Kur balzsamokat használok általában és azoknak nagyon tartós illatuk van!Egyébként én azt szoktam csinálni,hogy hajmosás,szárítás után fújok 2-3-at a kedvenc parfümömből a hajamra és az a napokig érezhető!A haj nagyon tartja az illatot!
2011. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a Pantene marad meg nagyon sokáig.. :)

kallos vaníliás nekem is van bár csak balzsam, de azt nem érzem magamon sokáig, bár a tejproteinest sokan dicsérik, de nekem nincs tapasztalatom azzal.. :)

2011. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban váltok sampont, mert különben megszoknám. De általában mindig vissza térek egy-egy jól bevált samponhoz. Szerintem ez nem a fajtától függ. Én mindig rajta hagyom 10 percig kb. és még a 3. napon is érezni az illatot. :) De utána már kezd zsírosodni és akkor büdös lesz. :S
2011. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!