Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heg? Mit tehetnék ellene?

Heg? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok,azzal a problémával fordulok hozzátok,hogy mivel én gyantázom magam,fenekem,derekam,lábam etc. legtöbb esetben még is a fenekemen lesznek ilyen szőrbenövések,amik persze egy idő után elmúlnak,vagy volt rá példa,hogy én elkapartam:S tudom nem szabad,de csak megtettem és ilyen lilás folt lett a helyén...hogyan lehetne eltüntetni az ilyen foltokat?Nagyon csúnyák:S

Segítsetek!

Köszönöm!

16/L


2011. okt. 11. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én gyűjtenék a végleges szőrtelenítésre.
2011. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha megtehetném,akkor én is azt tenném,de ebben a helyzetben nem lehet gyűjteni...meg még ha nem az egész testemet kéne...csak 'kicsit' lenne drága és nem egyszeri alkalom,szóval erről ennyit,esetleg valaki valami más megoldást?:/
2011. okt. 11. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor azt tudnám javasolni hogy menjél el bőrgyógyászhoz a panaszaiddal vagy ami talán még jobb lenne egy endokrinológushoz anyuddal pl. én nem tudom hogy diane 35-öt felírhat-e vagy sem de azt nem javasolnám mert sok mellékhatása van (olvastam sok helyen) szoktak ellenben mást felírni amik jó antiandrogének mivel a szőrt a tesztoszteron erősíti.

A szőrbenövéssel a húgom se tud mit kezdeni sajna, ill asszem ha növési iránynak ellentétesen szeded ki akkor nem nő be annyira de lehet ez is hülyeség.

2011. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Endokrinológusnál már voltam,megnézett és annyit mondott,hogy ez még normális és hogy ilyen déli jellegű vagyok,azzal próbált nyugtatni,hogy görögben meg spanyolban ezerszer szőrösebbek a nők...amúgy tényleg nem halál borzalom a szőr ami rajtam van,de azért átlagos sem...konkrétan mindenhol látható szőröm van,mivel sötét a szőr és fehér a bőröm...ezért is kezdtem el gyantázni,de a fenekemen elég sokszor lesz szőrbenövés és ez ellen meg nem tudom mit tegyek...leginkább a mostani után maradt heg,vagy ilyen pici lila foltok zavarnak...:S

2011. okt. 11. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ráhagyni az orvosra! ha zavar akkor kell hogy írjon fel antiandrogéneket! jogod van hozzá! a d35-nek van ilyen hatása de sok lány mikor abbahagyja hull a haja tőle gondolom azért mert utólag magasabb lesz a tesztoszteron szintje egy picit és az pont elég, én nem hagynám annyiba a helyedbe az tuti!
2011. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Radírozd többet ezeket a részeket,hogy ne forduljon be a szál.Ha már látod akkor szemöldökcsipesszel húzd ki.A barátnőm is ilyen.A lila foltok kis bevérzések,elmúlnak maguktól.
2011. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben,nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Még mikor voltam hozzá tette,hogy ha szeretném elvégezhetnek egy vizsgálatot,vérvétel meg stb.de pont ez előtt volt egy hosszabb kivizsgálásom szanaszét szurkáltak és inkább annyiba hagytam és "beletörődtem",de persze nem ment,mai napig betege vagyok ennek,mert nem tudok normális életet élni,egyfolytában zavar lelkizek ezen,de még a házi orvosom is mondta,hogy ez normális még és semmi bajom,de én nem hiszem el!De viszont félek gyógyszert szedni rá a mellékhatások miatt...://Nem tudom,hogy hova forduljak ezzel...olvastam ien Hairfree gél is van,ami segít véglegesen eltüntetni a szőrt,mellesleg ez se vmi olcsó...nem tudom mit tegyek már:S

2011. okt. 11. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Azok a gélek nem igazán hatásosak azt olvastam szval nem vennék a helyedbe hanem vissza a dokihoz! ő hormonokat néz legfőképp és írathatsz fel vmit szőr ellen, nem kell félni tőle mert szem előtt tart majd! kb. 3 havonta kell majd vért venni hogy nézze hogy viseled.

A fenekedről meg sztem úgysem fogod tudni a benőtt szálakat kiszedni és lássuk be sztem nem túl jó dolog ha ott van szőr, ha nő lennék tuti a full simaságra mennék már csak azért is mert férfiként is utálom magamon, az arcomat is épp most ipl-eztetem de ez havi 6E-be kerül csak szval kibírom.

2011. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!