Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami természetes, házi...

Van valami természetes, házi szer, amitől gyorsabban nő a haj? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés

Most kb. a lapockámig ér a hajam, de lépcsőzetes, tépett, ezért a felső része csak a fülemig ér. Unom már, hogy ilyen a hajam, szeretnék váltani, viszont ennél mindig csak rövidebb hajam volt. Szeretnék végre hosszú hajat, és más fazont. De olyan lassan nő a hajam.

Valami praktika, tipp, hogy gyorsabban nőjön a hajam?

16/L


2011. okt. 11. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is erdekelne
2011. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Állítólag a ricinus olaj jó rá.

Én még a hennát(eredetit!) mondanám , hogy dúsítja és növeszti is. De ez vörösre színez..

2011. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És a ricinus olajjal mit kell csinálni? Erről egyébként már én is hallottam, ki is próbáltam, bár én úgy simán felkentem a ricinusolajat a hajamra. Hát ne tudjátok meg, mennyit szenvedtem vele, mire kimostam a hajamból.:(
2011. okt. 11. 19:18
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Meg kell inni. ;)
2011. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezt most nem hiszem el, inkább. Olyan büdös.

Ugye csak rossz vicc akart lenni? :D

2011. okt. 11. 19:39
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is sokat szenvedtem a ricinus olajjal, nem is igazán volt jó, inkább vettem vlami hajszeszt, amit a bőrgyógyász ajánlott... A ricinust pedig NEHOGY MEGIDD!!!!!!! Egy kis kávéskanál is úgy megf*sat, hogy egy hétig nem jössz ki a wcről:/ Inkább valami hajszesszel próbálkozz, ha nagyon muszáj, azok elpárolognak, nem lesz tőle semmilyen a hajad, nem lesz sem zsíros, sem semmi, nekem talán picit dúsabb lett tőle, gyorsabban nőtt, visszadúsult...
2011. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, tudnál ajánlani valamilyen hajszeszt?


Most kallos placentás hajpakolást használok, ezt nagyon szeretem, nagyon szép, puha és egészséges tőle a hajam. Meg a gliss kur-nak van spray változatú balzsama, azt használok még. Ez a spray formájú balzsam annyira nem jó szerintem, de ha már megvettem elhasználom. :)

2011. okt. 12. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Alpecint használtam, az egyik fajtát. Nekem bőrgyógyi ajánlotta, neked lehet másmilyen kéne, én elmennék a helyedben... Mi elmentünk, a fodrász ajánlotta, mert nagyon ritka volt a hajam, holott hét éve még úgy néztem ki, mint akinek parókája van, olyan dús volt, meg erős... Elmentünk, áttúrkászta, voltam vérvételen, több dolog miatt is, aztán megnézte a hajkefém, hogy milyen, azt mondat, hogy sörtés hajfekét használjak, tudod az a malacsörte vagy miaz:D, meg nem szabad szorosan felkössem a hajam, mert úgy nem olyan a vérkeringés, a malacsörtés hajkefe pedig azért kell, mert az szépen eloszlatja a zsírt a hajadon, és nem a töve zsírosodik, a vége meg szárad...
2011. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A ricinus olaj nagyon is jó a hajra de nem tudom miék hülye találta ki azt hogy megkel inni ne hallgass rájuk!Ezt az olajat a hajra kel keni és legalább 2-3 óra hosszát rajta kell tartani egy héten egyszer kel ezt csinálni és bekeni úgy vele a hajat mint ha festékkel kennéd....!
2014. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sysy0410 válasza:
Hajmosás végén hűvös vízzel öblítsd le a fejbőröd. Nem kell nagyon hidegnek lenni, de legyen a fejbőrödnek hűvös. Ez serkenti a vérkeringésed és gyorsabban nő a hajad. Nekem ez bejött.
2015. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!