Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha tovább a hajamon...

Baj, ha tovább a hajamon hagyom a hennafestéket?

Figyelt kérdés

A dobozra az van ráírva, hogy minnél hosszabb ideig van a hajon, annál sötétebb és tartósabb lesz a festés. Viszont határozottan azt írják, hogy 1 óráig kell a hajon hagyni. Én sötétebbet szeretnék, szóval nem árt-e, ha 1,5 óráig hagyom a hajamon?

amúgy szőke a hajam, és sötétbarnára festem.


2011. okt. 11. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, kíváncsi lennék, h. milyen lett az eredmény? nekem szőkéről barna helyett vörös lett, sztem ezekkel a növényi cuccokkalnem lehet barnát festeni csak vöröset

de vki mutathatna már egy mintát, akinek sikerült sötét szőkéből, világos barnából sötét barnát csinálni pl. Logonával????

2011. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
majd elmondom az eredményt :D
2011. okt. 11. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A természetes por állagú festékeknél akár napokat is a fejeden lehet, nem lesz semmi bajod tőle. Az ilyen mesterséges henna alapú festékeknél már lehet, hogy máshogy van. Mindenesetre, ha fél órával tovább hagyod rajta, biztos nem lesz semmi bajod. Sőt, szerintem még két óránál sem lenne, ne aggódj.
2011. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :)

igen, az enyém porállagú. lehet, hogy két óra lesz belőle, nekem sötét legyen! :D

2011. okt. 11. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
ha sötétebbet akartok, indigóval menjetek rá, logonának is van, a fekete az csupa zöld indigópor, viszont az sokkal gyorsabban kikopott mint a vöröses barna árnyalatúak, illetve ha csak egy pici barna logonát is keverek már bele, akk. egyáltalán nem fogja be. nekem kb. 5-6 hajmosást bírt az indigó, nem fekete hanem ink.szürkés de sötét lett a hajam, de ha túl világos előtte, nekemm is zöldesen csillogott a napon.
2011. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!