Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kórházi bőrgyogyászaton...

Kórházi bőrgyogyászaton kezelik a karikás szemet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol segitenek ez ügyben? Nem kérem azoktól a válaszokat akik kencéket korrektorokat javasolnak na és alvást.
2011. okt. 12. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán bőrgyógyászati a probléma, a max, amit tehetsz, hogy csináltatsz egy vérképet, aztán ha az alapján van probléma, akkor a háziorvosod tovább irányít pl. a belgyógyászatra, mert pl. be akar krepálni a májad.

Meg ez alkati kérdés is, sajnos van, aki alhat akármennyit, karikás marad a szeme.

Ha kékes a bőr, gyakran utal vaashiányra, vérszegénységre, de a vérképből ez is kiderül.

Ha táskás is a szemed, lehet, hogy túl meleg helyen alszol, vagy egyéb okból vizesedsz, valami vízhajtó tea elég bőven.

De olyan sose lesz, mint az agyonretusált, kivakolt emberkéknek a képeken.

2011. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Masszírozni kell,körkörösen!Mert ez ödéma,kizárólag így vezetődik el a nyirokfolyadék.
2011. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elhatároztam hogy tenni fogok annak az érdekében hogy halványodjon.Pár forintom már rá is ment de a kozmetikumok azokon segitenek akiknek halvány a karika a szemük körül.A következő lépésem a házi orvosom lessz.
2011. okt. 13. 17:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a maszirozás eredménnyel jár mindenkinél? Mégis meddig kell maszirozni??
2011. okt. 13. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a vendégeinek olyan 15 percet szoktam,ennyi kell,hogy elvezetődjön.Körkörösen,a gyűrűsujjaddal masszírozd kevés krémmel.Több infó emailben.
2011. okt. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!