Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fehéríthetném ki a...

Hogyan fehéríthetném ki a lebarnult bőröm?

Figyelt kérdés
Szeretném a bőrömet kifehéríteni,de nem tudom,hogy milyen házi módszerek/varázscuccok vannak erre.Elvileg a citrom erre alkalmas,de nem tudom,hogy mit csináljak vele.Egyszerűen vágjam ketté és húzogassam a bőrfelületen vagy mi??? :S
2011. okt. 13. 16:35
 1/4 anonim válasza:
Az uborka is halványító szer. Szeplőkre, májfoltokra ajánják.
2011. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a bőrömmel csak régen tök fehér voltam és úgy jobban tetszettem magamnak.(Ne értsetek félre.Nem azért akarom vissza nyerni régi színemet,mert rasszista vagyok vagy ilyesmi :s)


Ez most olyan mint amikor valaki szoliba megy.Fehér mégis barnítja magát.Én ezt szeretném csinálni csak fordítva.Nem vagyok nagyon barna,de fehér se.És lássuk be.Ha munkát keresek vagy valami akkor jól jön a fehér szín.

2011. okt. 13. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod állás keresésnél jól jön a fehér szín. Cigány vagy vagy mi van?
2011. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány !

Csak mivel napjaim 90%-át a napon töltöm így van színem.Ami már kicsit zavar.Sőt nagyon zavar.Tudod aki aszfaltozással keresi a pénzét annak vannak hátrányai.Mint pl az,hogy megfog a nap+ az aszfalt is tolja a meleget.

2011. okt. 13. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!