Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb sampon,...

Melyik a legjobb sampon, száraz és töredezett hajra?

Figyelt kérdés

Eddig használtam egy párat.. Yves Rocher, Dove, Nívea, Fructis.. Egyik sem volt olyan, hogy igazán jó lenne. Most vettem Gliss Kur sampont..

Használ valaki ilyet? Hatásos?

Köszönöm!


[link]


2011. okt. 13. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez a legjobb: [link]


Én használtam olyat, de zsírosította a hajam.

2011. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt fodrászkellékesben lehet kapni, ugye? Ha ez nem válik be, akkor kipróbálom ezt.. Általában adok a samponoknak 2 flakonnyit.. Ha az alatt nem teljesít, már később sem fog..

Köszi szépen! :)

2011. okt. 13. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Én eurós boltban szoktam venni 870ért, de szerintem bármelyik drogériában lehet kapni :)
2011. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
A Wella nekem semmit nem ért,de a Gliss kur se! Semmi regeneráló hatásuk nincs. Nekem a Fructis táplál és kisimit vált be,az javit a haj szerkezetén.
2011. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szárít legkevésbé az összes sampon közül, amit eddig próbáltam (pedig szinte az összes márkát kipróbáltam): [link]

Az van ráírva, hogy természetes összetevőkből van, és valami ökoteszten is nagyon jó minősítést kapott. Csak dm-ben lehet kapni, 499 Ft.

A Gliss kurból a rózsaszínt próbáltam, de az is nagyon kiszárította a hajam.

Ami még viszonylag jó, a Garnier Natural avokádós. Viszont könnyen zsírosodik tőle a haj.

2011. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szia nekem az Elséve vált be én festem a hajam így a pirosat használom előtte nagyon száraz volt és fénytelen ez segített
2011. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem a fekete gliss kur nagyon bevált ajánlom mindenkinek.
2011. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a Gliss Kur sárga samponja, az a 7 olajos vált be a legjobban.
2012. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az a helyzet h szerintem ez mindenkinél változik pl nekem a fekete gliss kurtól a fejbőrőm állandóan viszketett és olyan furi volt a töve mintha mindig ragadna. Nekem nem vált be
2013. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hehe
2015. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!