Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről? (képek)

Mi a véleményetek erről? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ombre hajnak hívják.


Házilag szőkítővel, majd sötétszőke festékkel megvalósítható egy festett fekete hajon?


2011. okt. 13. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
próba szerencse
2011. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tök jó, az enyém pont így néz ki, ahogy nő le folyamatosan. Nem gondoltam, hogy ez még divatos is XD
2011. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kísérleteznék vele. Ha elszúrod, akkor olyan lesz, mint az igénytelenül lenőtt festés. Még a fodrászt is nagyon megválasztanám, aki csinálja.

Az meg a másik, hogy feketét szőkére szívatni... ahhoz azért már kéne a szakember, hogy ne tedd teljesen tönkre.

2011. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

teljesen egyet értek a 3. válaszolóval. Sőt nekem fekete a hajam, és meg is mondta még az elején a fodrászom, hogy (majdnem derékig érő a hajam) ha egyszer majd megakarok szabadulni a feketétől, ő biztos, hogy nem fogja elvállalni, mert nem fogja tönkretenni a hajamat. Szóval majd le kell növesztenem, mert ő egy tincset sem hajlandó leszívni belőle:D


De amúgy nagyon tetszik ez a haj, főleg, mikor be van hullámosítva!:) De hallgass ránk, ne próbálkozz egyedül, mert teljesen tönkre teszed vele a hajad, és igen... ha ezt a hajat szeretnéd, akkor ne sajnálj megfizetni egy jó fodrászt:)


23N

2011. okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerntem házilag semmiképpen se próbálkozz, ha n:)em akarod teljesen tönkretenni a hajadat... az iylen dolgokaz fodrászra kell bízni:)
2011. okt. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem a 4. kép a legjobb!!!!

azon látszik hogy nemcsak a tetején sötét hanem alul is be van festve szóval olyan átmenetes,vagy fordítva van hogy a szőkét húztál bele egy két tincsbe meghagyva a fejtetőn a sötét színt.

HU ezt otthon nem lehet megcsinálni!

2011. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A szőkítéssel nincs gond, amióta életem első szőkítését elszúrta egy fodrász, azóta, ha színes tincset szeretnék a festett fekete hajamba, magamnak szőkítem, természetesen megfelelő ápolással. Ezt 3 éve, minden nyáron eljátszom és eddig semmi probléma nem merült fel. :)

A másik, hogy pont azért gondoltam a sötét szőke vagy világosbarna festékre (szőkítés után), hogy az átmenet ne legyen túl természetellenes.

2011. okt. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!