Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor nem lesz "szúrós" a...

Mikor nem lesz "szúrós" a gyanta után?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sokáig borotváltam a combom. A múltkoriban elmentem kozmetikushoz, aki legyantázta, de igy is szúrós maradt a bőröm, nem selyemes. Azt mondta a borotválás miatt, mert sok kis szőr még nem jött ki Most vártam egy hónapot, nem nyúltam hozzá, majd magamnak legyantáztam, de még mindig nem lett "sima" érzés. Lesz valaha ilyen?? A kezemen működik a dolog, mindig is gyantázva volt és olyan mint a babapopsi...


20/L


2011. okt. 13. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a gyanta sok szőrszáladat csak letépte és nem tőből húzta ki, de attól a ne hagyd abba a gyantázást, mert attól fog az erős szőr gyengülni!
2011. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Boggy válasza:
36%

Sima lesz ne aggódj. Csináld úgy, hogy legyantázod, utána 2 nap múlva leepilálod. Nekem nagyon hatásos és 2 hétig sima a lábam.


Remélem tudtam segíteni.

2011. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!