Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A töredezett hajvégek levágásá...

A töredezett hajvégek levágásától gyorsabban nő a haj?

Figyelt kérdés
Egy kicsit töredezett a hajam vége és növeszteni is akarok! Hogyha levágatok a töredezettet akkor gyorsabban nő majd?És tudtok valamit ajánlani arra hogyha száraz is a hajam vége? És úgy is lehet ritkíttatni hogy a hosszából ne jöjjön le?...köszi..:D
2011. okt. 15. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog gyorsabban nőni ha levágatod a töredezett végeket. A hajad a fejbőrödből nő, és nem a hajvégektől. Ha a hajvégtől nőne a haj, akkor ha egy szőke befestené a haját vörösre, akkor sosem nőne le neki..
2011. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy első írta. Nem fog gyorsabban nőni, csak mivel nem lesz törött a vége, ÚGY TŰNIK, hogy gyorsabban nő, pedig ugyanúgy nő, csak nem törik le.
2011. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké! köszi..:D És a töredezettséget/szárazságot nem lehet valamilyen samponal vagy valamivel megszüntetni?..:)
2011. okt. 15. 11:32
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem...köszi..:D Mindkettőtöknek ment a zöld kéz!..:) És ha úgy áprilisban lett levágva a hajam vállig és most már mell alá ér akkor mondhatni hogy gyorsan nő??..:)
2011. okt. 15. 11:35
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Első vagyok! Nekem göndör, dús hajam van, és mivel a göndör haj alapból szárazabb mint az egyenes ezért én hajvégápolót használok. [link] Ilyet használok, ettől nem száraz a hajam, nekem használ!
2011. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

igen elég gyorsan nő:)

nekem a Gliss Kur Satin Realx 1perces pakolás vált be száraz hajvégekre. annyira puha,selymes és fényes lesz tőle:)

2011. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
igen, nagyon gyorsan nő! én örülök, ha egy hónapban egy centit nő:( te használsz valamit a hajadra, megkérdezhetem?(amitől ilyen gyorsan nőhet):) vagy lehet hogy neked alapból ilyen..szerencsés vagy:D
2011. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...bocsi hogy későn írok vissza csak kiment a fejemből..Nem használok semmi különlegeset rá csak shauma Push-up balzsamot és syoss sampont!!!..Igen mindig ilyen gyorsan nőtt..:D!Szerintetek hogyha most levágom a töredezetteket és akkor kb mellközépig ér akkor karácsonyig megnőhet mell alatt 10 centivel??..köszönöm a válaszokat..:D
2011. okt. 18. 10:06
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja és ha ilyet használnék: [link] akkor rendbejönne és nem kéne levágni??..Ha valaki használta/használja ezt a hajvégápolót írna róla tapasztalatokat??..:D köszönöm..:D
2011. okt. 18. 10:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A töredezett hajvégeket semmi sem hozza helyre. Vagy levágatod és megfelelően ápolod, vagy hagyod így de ápolod és ugyan úgy töredezik majd tovább. Az eltört, kettévált hajvégeket semmi sem tapasztja össze újra.
2011. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!