Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitol hullhat igy a hajam?

Mitol hullhat igy a hajam?

Figyelt kérdés

A syoss uj vilagosito hajfeseket hasznalom (szoke vagyok)...es nem tudom eldonteni hogy az oszi vedlestol hullik viazonylag mosaskor csomokba meg fesuleskor picit vagy anmikor anno festettem tul sokaig rajta hagytam? Bar meg elobb lemostam mint irta es cdak tovet festettem. Ugy felek hogy a fesek szetszivta. Vagy nornalis hogy ennyire hullik tavasszal es osszel?? Nektek nem hullik???

Ha annyira leszivtam volnabhogy letorne akkor mar reg jelet adta volna,nem? Kb 1 honapja festettem...

Amugy meg apolom a hajam...csak amikor megmosom akkor kivadalkm 10percbalatt...havonta 2 havonta vagatok a vegebol..tehat vigyazok ra.


2011. okt. 16. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A haj hullhat vitaminhiány, vagy belső gyulladás miatt (pl. fog, mandula)
2011. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is több hullik, viszont minden vizsgálati eredményem megvolt, az orvos szerint ez alkati kérdés is lehet, és itt az ősz is, ilyenkor pedig több hullik. Mosáskor nekem is nagyon sok kijön, de akkor természetes is, hogy több hullik ki, mint egyszerű fésüléskor.

A hajfestékkel azért vigyázni kell, az olvastam attól is hullhat, de ha elővigyázatos is voltál külön, nem hiszem, hogy most kezdene el kipotyogni az összes hajszálad.

2011. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hullik tavasszal, meg ősszel viszont én látom, hogy jönnek az új hajak is, szóval így minden oké. :)

Neked vannak babahajaid? Mert ha nincs utánpótlás, akkor tényleg lehet vitaminhiány is.

A sörélesztő tabletta nagyon jó ilyenkor.

2011. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat homlokomnal abszolut nemblatok babahajakat...sot sose lattam...:D mashol meg nem latszik annyira az ilyen uj haj szerintem. Mindenesetre azert ez megnyugtato amiket irtatok..:)
2011. okt. 16. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
tényleg nézess labort! nekem régebben vashiány miatt hullott nagyon.
2011. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a hejedben el mennék vérvételre biztos ami biztos.Különös kép nézz pajzsmirigyet.
2011. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!