Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű szerinted a...

Milyen színű szerinted a hajam? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Azt szeretném tudni, hogy véleményetek szerint ez milyen szinmélységnek felel meg? 8-as vagy inkább 9-es?


És még azt, hogy szerintetek ez inkább világos vörös, vagy pedig világos rezes szőke??


2011. okt. 16. 12:15
 1/8 anonim válasza:
inkább világos rezes szőke..=a fényben elég erősen szőke..a sötétben vöröses szőke..szerintem:)
2011. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 8as szinmelyseg.

De fenykep alapjan ezt nagyon nehez eldonteni...

En szinvaltas kozben tartok, sotetvorosbol mentem at rezes vorosbe es onnan most tartok a termeszetes szoke fele.

Eloben most sotetszokes rezesvorosnek tunik a hajam, de foton van, ahol siman rezes szoke, van olyan foto, ahol sotetszoke, vakuzva meg rendesen vilagos szoke...

A tied is igy lehet, mert a harom kepen harom kulonbozo arnyalatot mutat.

2011. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőre valami szőkést mondanék, a másodikra valami kopott barnát, a harmadikra meg vörösest.
2011. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vörös.
2011. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 7.43 nak látom:)elég sötét és rezes :)

szép szín csak hamar kopik :(

2011. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogyan lehetne szőkiteni rajta konkrét szőkités(hidrogénezés) nélkül??

Ha mindig hamvassal festetem akkor egy idő után kiüti azt a rezes vörös szint?

2011. okt. 23. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha naturral fested, akkor az uti ki a vorost.

Nekem 9es szinmelysegu rezvorossel volt festve koktelozas utan (elotte sotetvoros volt) es ilyen lett:

[link]

[link]


Majd meguntam, de nem akartam megint kokteloztatni, igy rahuztam 8-as szinmelysegu natur szoket (aminek nulla az utolso szamjegye, tehat nincs keverve semmivel) es ilyen lett:

[link]


Mint lathatod maradt benne voros, de rengeteget tompitott rajta, mar-mar kozelebb all a kozepszokehez, mint a voroshoz.

En 6-os oxit hasznaltam hozza, elvileg 9-essel vilagosabb szoket ertem volna el, de mivel a koktelozas is szaritotta a hajam, igy most nem all szandekomban 9-essel festeni.

Jah es en direkt egy arnyalattal melyebbet valasztottam, mint amilyen a voros volt (tehat 9esre festettem 8asra), mert azt mondtak, hogy igy nagyobb esellyel fogja be, mintha ugyanolyan szintu vilagossal festenek ra.

Bejott, sikerult.


Megmondom oszinten, hogy en nem vagyok fodrasz, csak nem volt fodrasz, akire rabiztam volna a hajam. Igy neten olvasgattam utana, hogy milyen szint mivel lehet kiutni (vannak kulonbozo festekekhez leirasok arrol, hogy melyik arnyalat milyen bazisu, mi az, ami kiemeli, mi az ami nem) es onnan szedtem az otleteket.

Teny, hogy a hamvas arnyalat is uti a voroset, de natur nullas jobban.

2011. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az enyem most vilagosabb joval mint a tied a koktel utan de sztem meg az utolso kepen levonel is.Legkozelebb natur8al fogom,kivancsi vagyok.
2011. okt. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!