Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek az arcom; milyen rövid...

Kerek az arcom; milyen rövid frizura áll jól kerek arcú lányoknak? Ajánlanátok párat, képpel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
mondhatnám hogy zselézd fel a hajad, ahogy én, de hát ugye lány vagy:D enyhíti a kör alakot:D
2011. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, igen.
2011. okt. 16. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem nagyon van olyan RÖVID frizura, ami jó kerek arcúaknak, de ha szeretnél vmi mást, menj el a fodrászhoz, és bízd rá magad.
2011. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hosszú haj jött be a kerek fejemhez. :/ Pedig nem szeretem, volt már rövid, de rémesen állt.
2012. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy aktuális-e még a kérdés de szerintem valami ilyen jó lenne:

[link]

2015. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon kerek arcom van, szinte olyan mint Stewie Grifinnek... :D ráadásul a homlokom is magas. De fiatalabb koromban volt alig fül alá érő hajam, most meg már meg nőtt, de vissza akarom kapni. Sosem állt jól de nekem az sokkal jobban tetszett mint a mostani.
2016. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!