Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktál tartani kényeztetős...

Szoktál tartani kényeztetős wellnessnapot otthon magadnak? Miket csinálsz ilyenkor?

Figyelt kérdés
Lehet egymástól is ötleteket lopni. :)
2011. okt. 18. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon

nekem az a kényeztető wellness, ha 1-2 óráig nincs itthon senki :-)

ilyenkor lezuhanok a gép elé és játszom ;-)


(3 iskolás gyerek anyukája)

2011. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez inkább munka, hogy pépeket keverjek össze az arcomra és mozdulatlanul feküdjek.

Ha férfi lennék tuti nem szarakodnék ennyit magammal. Szőrtelenítés bőrápolás radírozás lakkozás hajpakolás csavarás. Ha más csinálja nekem az lehet "kényeztető" de így inkább kötelező nőies program

2011. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vasárnap délután ilyen.Ilyenkor kigőzölöm az arcom,radírozok,kitisztítom a miteszereket.Felrakok egy vitaminos maszkot vele egyidőben egy szemmaszkot is.Tonik,hidratáló.Este olajos,gyertyás fürdő.Manikűr,pedikűr.Nem olyan macerás,mint sokan hiszik,de hétfőn nem lestrapáltan kezdem a hetet:).
2011. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam:) ilyenkor edzem egy jót, elmegyek szoláriumba, később hosszú fürdőzés, hajmosás, arcpakolás, körömfesét, smink:)
2011. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem szoktam, én valahogy felesleges időpazarlásnak tartom ezeket.
2011. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, amikor egyedül vagyok itthon. Nagyon jó, hogy csak magammal foglalkozhatom, itthon, olcsón és egyszerűen. :D Felsorolom miket szoktam csinálni, ezt nem mindig egy nap, mikor melyiket. Hajmosás hajpakolással, szemöldök szedés, házi arcpakolás, egy jó kis zuhany, saját készítésű testradírral, majd testápolózás. Masszírozás infrás masszírozókütyüvel, főleg comb tájékon. :D megpróbálok minél több folyadékot inni, általában szénsavmentes ásványvizet, manikűr, pedikűr, szőrtelenítés. Edzeni is szoktam itthon, tornavideókra, ezeket minden napra próbálom besűriteni, egy minimum fél órás torna naponta szerintem hasznos lehet. Ilyenkor nyáron 1-2 órát napozni is szoktam. :) Hát kb ennyi lenne, az ilyen napok a kedvenceim, amikor nem kell semmti csinálnom, csak lazulok. :D
2012. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!