Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldököt gyantázni?

Szemöldököt gyantázni?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok és sajnos szemüveg nélkül nem tudom kiszedni a szemöldököm, szemüvegben pedig a szemüveg miatt nem tudom kiszedni csipesszel. Az lenne a kérdésem, hogy a lábosban felmelegítendő, fapálcikás gyanta erre a célra megfelelő-e? Menyire melegítsem fel a gyantát? A válaszokat előre köszönöm :)
2011. okt. 18. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom az egészet kiszedni, csak megigazítani és sajnos nincs senki aki meg tudná ezt nekem csinálni itthon a kozmetikusra pedig nincs pénzem sajnos...
2011. okt. 18. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:
húúú, szegény, ennyire nem látod? és egy ismerősöd, akárki nem tudja azt megcsinálni? mert a gyantázáshoz is szem kell, és az magadnak nehezebb is, sokkal.
2011. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi képp se állj neki magadnak gyantázni, főleg úgy, ha rossz a szemed. A kozmetikus olcsón megoldja. Tőlem például egy igazításnál csak 500Forintot kért el. Egy hosszadalmasabb "beavatkozás" kerülhet kb. 1500 forintba. Ha fiatal vagy, anyukáddal beszéld meg, biztosan beszáll az összeg kifizetésébe, de szerintem ez nem egy horribilis összeg!... :)
2011. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem ma 400 ft-ért olyan jól megcsinálta, hogy csak na. Keress valami olcsó kozmetikust, ha kell kérdezd körbe őket :))
2011. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy inkább vegyél ilyen hideg gyantacsíkot, amit csak szét kell szedni lapokra és használható is. Vegyél olyat, ami érzékeny bőrre van. Mielőtt kettészednél egy csíkot, először vágd ki a kívánt formát, ha ebben bizonytalan vagy, akkor be is rajzolhatod, mert kicsit átlátszó a gyanta. Ha kivágtad, akkor melegítsd fel egy kicsit aa tenyeredben, húzd ketté és szerintem ezt még szemüveg nélkül is fel tudod rakni és lehúzni :)
2011. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy barátnőt ajánlanék és nem gyantát,hanem csipeszt.A gyanta lelógó szemhéjat eredményez a rángatástól és ki is kaphat olyan szálakat amik kellenek.Nem tart sokkal tovább.De precízebb.
2011. okt. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!