Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szedi a szemöldöködet? Te...

Ki szedi a szemöldöködet? Te magad vagy a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 19. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kozmetikus szedi, gyantával :)
2011. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magamnak szedem. De mivel elég világos tónusú - pedig a hajam barna - így inkább csak igazítanom kell rajta, ill. a két szemöldök között kiszedni.
2011. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem szőke a szemöldököm, plusz alig van, kb 2 szálat szoktam kiszedni, ami nem tetszik, évente 2x. Tehát én magamnak néha :)
2011. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magamnak szedem. A kozmetikus csak festésnél igazít rajta legfeljebb.
2011. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kozmetikus, magamnak bénán csinálom meg, és mindig sebes lesz
2011. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
magamnak csinàlom.
2011. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azokhoz a válaszadókhoz lenne még kérdésem, akik maguknak csinálják a szemöldök szedést: Nem féltek, hogy elrontjátok? Mindig sikerül úgy kiszednetek, ahogy szeretnétek?
2011. okt. 19. 17:50
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Magamnak szedem. Eddig még nem volt vele probléma, igazából megvan a természetes vonala, ami szép, csak az alá eső szálakat szedem ki. Néha fölötte is, meg kicsit középen, de az nem látszik. Le is szoktam vágni úgy, ahogy kell.
2011. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Néha járok kozmetikushoz,akkor ő szépen ad neki formát,utána én szedem sokáig,ami nem mindig sikerül:S

ezért nem próbálkozom a formázással csak a durva szálakat szedem ki és közötte...:)

2011. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem, mert mondom nekem csak egy-két szálat kell kiszedni, ami tényleg úgy éktelenkedik ott néha, ennyi, ezt nem lehet elrontani. Bár tény, hogy oltári szerencsém van a szemöldökömmel, pláne mikor látom barátnőimet és nekik ugye azért -mondjuk ki- össze van nőve és győzik szedni, nekem semmi ilyen problémám nincsen. Ja nincs is szemöldök csipeszem, bnőmtől veszem el, ha épp látom, hogy az az egy szál nem tetszik, de mindig beszól, hogy minek így is alig látszik a szemöldököm :D
2011. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!