Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek h ne gyulladjon be...

Mit tegyek h ne gyulladjon be a piercingem? Azt szeretném meg tudni h hogyan kezeljem az ajak piercingemet!

Figyelt kérdés
Még friss 1 hetes és eléggé piros körülötte és gennyes nem tudom h bevanne gyulladva de tud valaki valami krémet rá h ne gyulladjom be ??elöre is köszönöm *-*
2011. okt. 19. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamillateával borogasd, a húgom az összes piercingjét azzal kezelte, és soha egyik se gyulladt be. :) Ajánlottak rá gyógyszertári alkoholt is, de attól begyulladt.
2011. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne csináltass.

18/f

2011. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem jó két hetes, de még mindig be van kicsit gyulladva. (mikor elsőnek szúrattam, akkor 1 hét után jó lett). Fertőtlenítő oldattal kezelgesd, tetran kenőcs például jó rá, de sokan a Betadinet is ajánlják.
2011. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszikeh hát az elején alkohollal kezeltem de attol piros lett és fájt de utánna betadinnal kentem attol kicsit jobb lett de attolse gyogyult meg de elkeztem a ternnal és már jooo meg gyogyult /amugymeg okos vagy else olvastad amit kiirtam mert már rég megcsináltam/
2011. nov. 1. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem (alkohol), próbáld meg a kamillát! Az lenyugtatja a bőrödet.
2011. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!