Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrradírnak és krémeknek,...

Bőrradírnak és krémeknek, testápolóknak van szavatossági idejük?

Figyelt kérdés

Az előbb használtam bőrradírt az arcomon, eddig is ezt használtam, és semmi bajom nem lett tőle, most azonban az arcom nagyon kipirosodott tőle és kiszáradt (alapból is száraz de most nagyon). Nem dörgöltem erősebben, mint ahogy szoktam, és most tiszta piros az arcom és ég is.

Lejárhatott a szavatossága? Sehol nem találom rajta, a doboza meg már nincs meg. Vagy van egyáltalán szavatossági ideje?

Ha van akkor kb mennyi szokott lenni az ilyeneknek, hogy bőrradír, meg krémek??? Köszi!

Ja és mit csináljak az arcommal? Kenhetek rá krémet vagy inkább hagyjam így?


2011. okt. 19. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, van szavatossági idejük, legtöbbször egy nyitott tégelybe írják bele, hogy mennyi ideig jó. Ez általában egy év szokott lenni. Az, hogy a bőröd piros és száraz, az lehet a hidegtől is, és valószínűleg a bőrradír sem tett jót. Kendd be hidratálókrémmel, attól szerintem helyre fog jönni. A bőrradírod inkább ne használd, ha nem vagy biztos benne, hogy még jó. Ha a bőröd nem javul, akkor menj el inkább bőrgyógyászhoz.
2011. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Bekentem arckrémmel, de még most is piros kicsit, de már nem ég. Remélem holnapra elmúlik... :)
2011. okt. 19. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!