Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha barna a hajam és szőke...

Ha barna a hajam és szőke festéket vettem akkor vörös lesz a hajam?

Figyelt kérdés
Szőke hajat szeretnék, de most a hajam olyan mogyoróbarna, és vettem szőke hajfestéket.. azt szeretném kérdezni, h milyen színű lesz a hajam?
2011. okt. 20. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hány százalékos a hidrogén-peroxid, amit vettél hozzá. Ha csak simán a szőke festéket vetted meg, amit a boltban lehet kapni, akkor semmi sem fog változni. Ha előtte egy 12%-os hidrogén-peroxid+szőkítőpor keverékkel kiszívatod, és arra mész rá a boltban kapható szőke festékkel akkor pont olyan lesz, mint ami a dobozon van. Nekem eredetileg sötétbarna a hajam, amikor szőke voltam, így csináltam. Egészen platinaszőkét is ki lehetett hozni, csak arra kétszer kellett rámenni, és nem vöröses, inkább narancssárga lett tőle a hajam először.
2011. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen a hajad, természetes vagy festett?
2011. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
festett barna a hajam, de eredetileg is barna :)
2011. okt. 20. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor a festék nem fogja meg, csak a tövét (a lenőtt részt).

Ha nem sok réteg van rajta, akkor meg lehet próbálni egy 9-es oxigentával + szőkítővel leszívatni. Viszonylag sokat kell rátenni, hogy rendesen befedje a hajad, és egy 30 percig rajtahagyni. 12-es oxival ne próbálkozz, szarrá megy a hajad tőle.

Utána mindenképpen hamvas árnyalatú festéket válassz.

2011. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!