Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkora kiszerelésű festék...

Mekkora kiszerelésű festék szükséges ennyi haj befestéséhez?

Figyelt kérdés

..ha a frufrumba szeretnék festetni és a hátsó hosszú részbe egy tincset.


[link]


Valahogy így kb.:


[link]

[link]

[link]


2011. okt. 21. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy rövid hajra is elég ha csak olyan keveset akarsz ,viszont az 1 kép (gondolom az a te hajad) túl sötét a hajad,ha világosra akarod befesteni előbb kikel mindenképp szívatni a hajad FODRÁSSZAL házilag el ne kezd mert láttam nagyon-nagyon félre sikerült kísérleteket.Viszont a ha sörtetétebbe akarod festeni akkor lehet ,hogy barnánál is fekete jön ki nekem eredeti hajszín világos barna ,átfestettem vörösre tökéletes lett,viszont mert sötétebb tónusa lett miután vissza akartam barnára festeni fekete lett belőle.A hajszínezésre nagyon oda kell figyelni,mert lehet ,hogy meglepetésben lesz részed.
2011. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!