Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni cellulitisz...

Mit lehet tenni cellulitisz ellen?

Figyelt kérdés

Anyum mondott egy nagyot: "Csak beletörődni."

De kajak nem lehet sehogy sem eltünteni a pimasz kis gödröket? Egyáltalán, mitől jönnek létre?


2011. okt. 21. 21:12
 1/8 anonim válasza:

Megereszkedik a kötőszövet, főleg ugyebár nőknél. Valamint a nem felhasznált zsír és cukor raktározódik a zsírszövetekben. Leegyszerűsítve ennyi a lényege :-)


Elméletileg sok folyadékkal és egészséges táplálkozással lehet mérsékelni.

2011. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
c-vitamin eszméletlen mennyiségben. Egy természetgyógyásztól hallottam.
2011. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
paprikaolaj!!!
2011. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sport!Testtekercselés,szauna,mindd segít a problémán.
2011. okt. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

A sportolás segítene neked. Én is ezért kezdtem el 17 évesen, mert a combomon és a fenekemen elég csúnya volt a bőr.

Heti min. 3x1 óra edzésre van szükség, amit persze lehet otthon is fitnesz vidóra. Én ezt csináltam két éven keresztül, aztán elmentem aerobik edzésekre és hát együtt mozogni másokkal 100x intenzívebb, mint otthon a tv előtt.

Ez segített nekem, a fenekem olyan lapos már és a bőröm is sokkal szebb lett. A zsíros kajákat, meg a süteményeket eléggé lecsökkentettem az étrendemben, ez utóbbi volt a legnagyobb kihívás számomra.

2011. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
bocs, "nem olyan lapos" akart lenni XD
2011. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Hozzá is fogok!(:
2011. okt. 22. 12:26
 8/8 anonim válasza:

Szia!


A hatás lassan fog jelentkezni kb. 1-2 hónap, szóval ne számítsd azonnali eredményre. Sok kitartást kívánok hozzá.

2011. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!