Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szőke hajfesték?

Melyik a legjobb szőke hajfesték?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom mindenkinek más - nekem a Loreal Majirel vált be (8.13 árnyalatot használok).
2011. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sötét-közés szőkét szeretnék, de nem szeretném, hogy besárguljon...
2011. okt. 21. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit a fodrászok sötétszőkének neveznek az szerintem inkább már barna. Ez az árnyalat, amit én is használok egy elég természetes szőke szín, 6 hetente festem (mindig csak a tövét, a bevizezett végére csak ráhúzom kb. 10 percre, különben letörne a hajam) és egyáltalán nem szokott sárgulni. Ha bemész egy fodrászcikk üzletbe és kérsz egy színpalettát abból kb. ki tudod választani a neked tetsző színt. Természetesen nem lesz pont ugyanolyan a te hajadon, hiszen mindenki haja más, de azért kb. olyan lesz. Szerintem érdemesebb szakboltban vásárolni professzionális festéket, mint a drogériákban otthoni festésre szánt terméket.
2011. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kb ilyen színt szeretnék:


[link]


egyp. azt hallottam, hogy néhány árnyalattal világosabbat kell választani.

2011. okt. 21. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen a hajszín, amiből ezt el szeretnéd érni.

Az én hajam világosbarna, ebből a palettából az alsó tábla első sorának 3. színét használom (8.13.)

[link]

És ilyen a hajszín amit az én hajamon eredményez:

[link]

Ezt már kb 4 hete festettem, és nem különösebben változott a színe azóta.

Természetesen a fénye kopik (mint minden festéknek).

Ha eddig még nem volt festve a hajad szerintem inkább fodrászhoz kellene elmenned, elsőre nem szerencsés otthon próbálkozni, mert azon túl, hogy nem a hőn áhított szín sikeredik még komoly károkat is okozhatsz a hajadnak.

2011. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

középbarna hajam van.

már vagy 2 éve festem, de mindig a barna különböző árnyalataira.. de csak úgy 4-5 havonta, mert nem feltűnő a lenövés...

de mindenképp fodrásznál csinálnám. aért szép szőkésbarna színt nehéz csinálni

2011. okt. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!