Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Kallos...

Mi a véleményetek a Kallos hajszerkezet újjáépítő tejproteines krémről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 21. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A másik újjáépítőkrémről van itt egy vélemény: trenditup-alice.blogspot.com/2011/10/kallos-hajszerkezet-ujjaepito-krem.html

Bár nem ugyanaz, de hasznos lehet ez is, ráadásul szerintem nem sokban különbözik a 2 termék :)

2011. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%

Hogy a hajszerkezetet nem építi újjá, az biztos. A leírást nagyjából így tudnám lefordítani: a krém tele van szilikonnal, ami bevonatot képez a hajszálakon és könnyebben fésülhető lesz tőle a haj. Közben meg csutkára kiszárad tőle a belseje. Az ilyen regeneráló cuccoknak mind ez a működési mechanizmusa. Néha én is használok ilyeneket, de valójában hosszú távon nem tesznek jót a hajnak és csak látszólag javítanak a haj állapotán. Ahogy abbahagyod a használatukat olyan lesz a hajad, mint előtte, vagy rosszabb.

Nekem nincsenek sajnos jó tapasztalataim a Kallosról, próbáltam balzsamjukat, samponjukat és a placentás pakolást, de egyik sem volt túl jó. Most vettem egy mézeset, adok neki még egy esélyt, hátha...

2011. okt. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!