Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy állíthatnám vissza a...

Hogy állíthatnám vissza a hajam a heti 1 mosásra?

Figyelt kérdés
Mindigis hetente 1x kellett mosni, és az pont elég volt, és jó is, de nyáron sokat fürödtem medencében, minden nap elázott, és azóta nem bírja, csak max. 5 napig. Gyakrabban nem akarom mosni, mert atól csak mégjobban fog zsírosodni. Most is hetente 1x mosom, sok idő , hogy visszaálljon?
2011. okt. 22. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hamar visszaállt (pár hét) és jól is tennéd ha nem mosnád túl gyakran a hajad, mert attól jobban fog zsírosodni. Ha úgy érzed, hogy zsíros a hajad, de nem akarod még megmosni, akkor kötsd be vagy fond be, mert úgy nem látszik annyira a zsír :)
2011. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen hajkefét használsz, de a zsírosodásra hajlamos hajon egy kicsit segít a természetes sörtéjű hajkefe. Ha ilyen hajkefével szépen átfésülöd a hajadat, egy kicsit eloszlatja a zsírt a hajon, így nem olyan feltűnő, hogy zsíros a haj. De ez csak kisebb mértékű zsírosodásnál használ. Viszont egy próbát megérhet.



Én ha már zsíros a hajam azt szoktam csinálni, hogy picit feltupírozom (mert a zsírtól nagyon lelapul és összeesik) és összefogom. Lófarokba, kontyba, befonom vagy valami, így nem feltűnő!

2011. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok, az egyik barátnőmnél használt a hajhab is, jó sok hajhabot masszírozott a hajába, és attól valamivel szárazabb lett (amikor megszáradt)

És amielőtt fésülködsz, tisztítsd jól ki a hajkefét/fésűt, mert maradhat benne zsír.

2011. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. nov. 12. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!