Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is küzd ilyen problémával?

Más is küzd ilyen problémával?

Figyelt kérdés
Melírozott szőke hajamat befestettem teljesen szőkére, de azóta eléggé hullik. Tudtok rá esetleg valami "csodaszert"? Vagy abba fog maradni? Nem nagyon szeretném, h kiritkuljon a hajam. Vagy egyáltalán ez normális reakció egy szőke festés után?
2011. okt. 22. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze mert az a sok vegyi anyag rongálja a hajat... Nem tanácsos állandóan festeni mert egyik ismerősöm így lett majdnem tejesen kopasz totál tönkretette a haját így rövidre kellett vágni hogy rendesen megtudjon nőni. Én akkor álltam le a hajfestéssel is.
2011. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ha csak melírozom?? én barna hajjal nagyon jellegtelen vagyok..már már el se tudnak képzelni az ismerőseim úgy és nem is tetszenék úgy magamnak..melíroztatni 3 havonta jártam..ha visszatérek rá akkor az kevésbé káros a hajamnak?
2011. okt. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!