Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások kinyomkodása után...

Pattanások kinyomkodása után mindig sebes lesz a kinyomott pattanás helye. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök ugyan így vagyok, tele van az egész hátam hegekkel. Ha meg nem nyomom ki, akkor begyullad és gusztustalan undormány lesz. Tisztogatom, de hiába, nem segít.


Hosszabb távon én csak egy megoldást találtam, ha durván nyoma marad, akkor lézerrel el tudják tüntetni, de drága dolog.

2011. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát először is ne nyomkodd! Másodszor pedig menj el kozmetikushoz.
2011. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

előtte mosakodj meg majd várj 10 percet. utána TŰVEL egy nagyon picit kapard meg a pattanás fehér részét. ha kilyukadt akkor nyomhatod óvatosan.

így nem lesz heg, mert nem reped szét a bőröd.


Csak olyan pattanásokat nyomj ki aminek fehér a teteje, ami piros azt hagyd békén mert iszonyúan fogsz kinézni ha megerőszakolod.

2011. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké,köszi:) csak nagyon zavaróak...a sebeket meg mindig kapargatom:D:D amugy találtam egy kénes szappant pattanások ellen,nagyonhatákony,patikában csak 300ft..probáljátok ki,én is veszek majd!:)
2011. okt. 23. 10:20
 5/5 anonim válasza:

Én is ugyan igy voltam. A homlokom közepén (hol is máshol) volt egy pattanás elkezdtem nyomogatni aminek az eredménye még rosszabb lett, Nagy seb van most a helyén és én is kenegetem mindenfélével amivel tudom.

Hallottam már mindenfélét:

Fogkrém: ez kiszárítja, van aki azt mondta jó rá van aki szerint fogkrémet inkább ne...

méz: ez nyugtatja és kevésbé lesz tőle gyulladt

Aloe Vera: nekem van itthon ilyen növényem és a levelében lévő nedvvel kenegetem a sebet :DD

2013. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!