Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajat nem szabad a...

A ricinusolajat nem szabad a hajvégekre kenni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Olvastam,hogyha a hajvégekre kerül,akkor elvékonyodik,de én úgy csinálom,hogy kiöntök egy kispohárba olívaolajat,aztán bele a ricinusolajat és aztán meg ráöntöm a hajamra és beledörzsölöm meg szétkenem,ez baj?
2011. okt. 22. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam ilyet, mármint hogy bármilyen hatással lenne a hajvégekre, vagyis fodrász után természetesen védi a hajat az a pakolás amit használsz, mivel az oliva és a ricinus is elismerten jót tesz a hajnak, de amit írtál, azt inkább hajnövesztésre használják, esetleg hajhullás ellen, vagy dúsításra. A hajvégek ápolására kifejezetten hajvégápolót tudsz venni, több fajta van, én használtam AVON-osat, az nekem nagyon bevállt, de jók a Gliss Kur hajvégápolók, a T&G-re is sokan esküsznek.
2011. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi haja, a ricinus olaj lenyege hogy nő és dúsul tőle így értelmetlen, mint az is hogy a hajvegekre kened, mivel úgyis felülről nő a hajad.
2020. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!