Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegyek bánfi sampont?

Vegyek bánfi sampont?

Figyelt kérdés

Olvastam véleményeket,hogy sok embernek jobban hullik tőle a haja..

Pedig pont arra van hogy ne hulljon és növekedést serkenti.


És szeretném ha nőne a hajam..mit gondoltok megéri venni?


2011. okt. 24. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem éri meg. Én hajszesszel együtt használtam, de úgy sem hatott. A samponnak meg még annyi hatása sincs, mint a hajszesznek, mert az rögtön lemosod. Meg egyébként nekem eléggé ki is szárította a hajam. :S
2011. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én használom és nekem egyátalán nem hullik tőle hajam!mondjuk én nem hajhullára vettem hanem azért h nöjjön tőle a hajam és egy picit elkezdett tőle növekedni :) hát te döntesz de én nem bántam meg h kipróbáltam :)
2011. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ismerős lánya használta növekedésre, semmit nem használt neki.
2011. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem éri meg rohadtul kiszárította+jobban hullott és egyszer nem használtam a szeszt csak a sampont délután mostam vele hajat és estére úgy bezsírosodott mint aki 1 hete nem mosott hajat ment is a kukába szépen :)
2011. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vegyél Nisim Fast sampont, több ismerősömnek is bevált.

A vénasszony ismerőseimnek is, akik már kopaszodtak, most elég sűrű a hajuk. De végső soron én azért vettem hogy gyorsabban nőjön tőle a hajam. Nyáron vágattam le pár centisre és azóta használom az akkor megvett Nisim Fast samponomat. Már 10 centis a hajam tőle.

2013. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!