Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki valami jó módszer? Help!

Valaki valami jó módszer? Help!

Figyelt kérdés

Valaki valami megoldás?!


Sziasztok ! Lenne egy elég nagy problémám .. kb 3 éve vasalom a hajam,de igy naponta,vagy 1-2 nap kimarad egy héten . Nagyon jol tudom,hogy nem helyes .. ! De nagyon hullámos a hajam .. : s Lényeg,hogy mostanában egyre szálkásabb,tördezett a vége,és viccesen hangzik,vagy nem,pont 2 hete mondta az egyik barátnöm,hogy rövidebbnek tünik a hajam .. valószinüleg letört a vége.. mindenféle sampont,balzsamot,habot,hajvégápolot használok /kiprobáltam már,de semmii sem segit,pedig "leszoktam" a hajvasalásrol . : D


2011. okt. 24. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az fog segíteni,ha levágod az eltöredezett hajvégeket.Ami egyszer eltört,nem fog újra összeforrni semmilyen csoda szérumtól sem.
2011. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olló, aztán kevesebb vasalás, és jobb minőségű vasalóval meg hővédőkkel.
2011. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vágasd le. 4 éve ugyan így jártam, mint te. majdnem a mellemig ért a hajam és folyton vasaltam -amit ma már nagyon bánok- és én észre se vettem, de 2(!) hónap alatt olyan durván rövid lett a hajam, hogy már-már az államig ért. ráadásul úgy, hogy én észre sem vettem.

nagyon durván vasaltam, amit még mindig képtelen vagyok megérteni, hogy miért.

az egyetlen jó dolog, amit ennek köszönhetek, hogy azóta pár centis rövid hajam van -ami sokkal jobban áll- és ha ez nincs, nem mertem volna bevállalni.

sajnos a töredezett hajvégeket semmivel nem lehet rendbe hozni, mindenképp vágasd le! és ki tudja? lehet, hogy a rövid haj neked is jól állna. :)

2011. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!