Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hetente, kéthetente mennék...

Ha hetente, kéthetente mennék 5 percre a szoláriumba, lebarnulnék?

Figyelt kérdés

Elég fehér bőröm van, pedig elhihetitek, nyáron sokat napoztam. Az osztályból többször hallom vissza, hogy vámpírnak meg hasonlóknak neveznek a hátam mögött, és már kezd bántó lenni :\ A városban, ahol lakom van egy jó szolárium (EU-s csövek, ellenőrzött, tiszta gépek) oda gondoltam, hogy megyek.


Nem akarok az a tipikus agyonszolizott lenni, csak szeretném, ha leakadnának arról, hogy sápadtabb vagyok az átlagnál, erre heti 5 perc elég lenne?


2011. okt. 25. 19:21
 1/1 anonim válasza:
100%
én is elég fehér vagyok, januártól júniusig jártam szoliba, hetente kétszer. (öt perccel kezdtem, majd végül nyolc percre mentem) és úgy egész szép színem lett, nem voltam sápadt se, és még önbizalmat is adott, szebbnek láttam magamat... :) mostanában sajnos nincs rá keret :/
2011. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!