Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El lehet tűntetni az aknét...

El lehet tűntetni az aknét vmivel?

Figyelt kérdés
Aknés bőrt mivel kezeljem, hogy a lyukacskák elmúljanak az arcomról vagy legalább kisebbek legyenek?(Nem közmetikusnál vagy plasztikai sebésznél szeretném kezeltetni)
2011. okt. 26. 10:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én gyógyszeres kezelésről tudok, amit a bőrgyógyász írhat fel. De nagyon káros a szervezetre (vese) ezért csak akkor írják fel ha tényleg nincs más megoldás.
2011. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnél kozmetikushoz menni? Hisz ezt tanulta. Biztosan tudna rajtad segíteni.
2011. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyász nem csak gyógyszert tud felírni, alapból nem is nagyon szertik a bogyókat adni a mellékhatások miatt.

Külsőleg is nagyon jól kezelhető, nekem Skinorent adott rá az endokrinológusom.

2011. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azért nem akarok már kozmetikushoz menni, mert nem tud segíteni külsőleg.Ezt belsőleg kell.
2011. okt. 26. 11:36
 5/12 Shai-Hulud ***** válasza:
60%
A legegyszerűbben photoshoppal... :-D
2011. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

11:01-es vagyok

Egészségügyileg rendben vagy? Hormonjaid rendben vannak? Mert belső probléma is lehet, nem biztos, hogy konkrétann az aknéra kell gyógyszer. De ez csak tipp...

2011. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
rendben van minden igen, fogaimra is gyanakodtak hátha attól.Megcsináltattam, folyamatosan meregtelenítek, nem eszek semmi olyat (bár az okosok azt mondják az akné nem alakul ki ételeketől, hanem bőrbetegség) ásványvizet iszok, ezüst kolloidot is szoktam kanalazni szóval nem értem. ja és 30 éves vagyok,,,
2011. okt. 26. 12:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Lelkileg is minden ok? Nem stresszelsz túl sokat?
2011. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
elég nyugis természet vagyok
2011. okt. 26. 19:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem marad a bőrgyógyász...
2011. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!