Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy egyenes...

Mit csináljak hogy egyenes maradjon a hajam?

Figyelt kérdés
hosszú göndör (gyűrűs,loknis) hajam van.a frufrum is ugyanilyen de azt ki szoktam vasalni (csak azt) de most hogy itt a párás esős idő,bemegyek az iskolába és rögtön összeugrik.Mit csináljak vele? Hajlakkal próbáltam de ilyen fura szöszös lett.mit csináltam rosszul? segítsetek!
2011. okt. 26. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
hát ezt én is szeretném tudni.
2011. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hajam vége ilyen. Szanaszét áll a párás időtől, hiába a hajvasalás. Vettem hajvégápoló szérumot, és tök érdekes, de nem csak ápolja a hajvégeimet sokkal selymesebb, puhább, nem kunkorodik össze-vissza.

Meg hajzselét szoktam használni. Nem sokat, csak 1-2 borsónyit. a frufrum végére és a hajam végére eloszlatom egyenletesen (mivel ez szokott vissza hullámosodni).


Kérlek, áruld el nekem, miért vasalod a hajad? Ó, én úgy szeretnék, igazi szép, természetes göndör hajat. Helyette oroszlánsörényem van, azért vasalom:D

16/L

2011. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem az egészet vasalom ki,csak a frufrum szerintem idétlenül néz ki ilyen bongyorin :)

Amúgy régen én is kűzdöttem a hajammal,mondjuk nem vasaltam csak mindíg összefogtam de most hogy megnőtt nagyon szép:)

2011. okt. 27. 15:49
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a választ :D
2011. okt. 27. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Bocsi, csak este már kicsit összefolytak a sorok és félreértettem a kérdést:(

Én a frufrumat is úgy tartom egyenesen, hogy egy kicsi zselét oszlatok el a hajon. Tubusos zselém van, egy borsónyit nyomok a kézfejemre és néhány ujjam között elmorzsolom és az ujjaimmal átfésülöm a frufrumat. Így nem ragad a zselétől, nem lesz sok zselé a hajon, csak amennyi szükséges. Nekem 2-3 napig egyenes marad így a frufrum (persze ha esik az eső és elázok, akkor nem). :D

16/L

2011. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi,kipróbálom :)^^
2011. okt. 27. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Probald ki a BES Frizzaway pumpas hajkiegyenesitojet. Fodraszkellekesnel lehet kapni. 125 ml, 2000 huf. De nagyon sokaig eleg..nem kell belole sok. En egy eve hasznalom es a engyede ha hianyzik..es egesz hajamon alkalmazom. Azota csak akkor vasalom a hajam, amikor megmosom.
2012. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!