Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hidratáló arcápolót mitesszere...

Hidratáló arcápolót mitesszeres, pattanásra hajlamos bőrre?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni arctisztító tonikot és hidratáló arckrémet, de nem tudom, hogy mit válasszak. A bőröm száraz, sokszor hámlik, de amint bekenem vmivel, rögtön gyulladt pattanásaim lesznek az arcomon.

Melyik lenne a jobb, Bioderma vagy La Roche-Posay? Esetleg Vichy? Melyiket kellene választanom? Elég drága cuccok, úgyhogy nagyon nehéz döntenem, főleg tapasztalat híján.

Előre is köszi!


2011. okt. 26. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyanaz válik be, úgyhogy válassz egyet és próbáld ki. Én Vichyt használok, hát többet vártam tőle, de végül is annyira nem rossz... de biztos van jobb is.
2011. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én kozmetikus vagyok és a La Roche-ról cask jókat hallottam, plusz a vendégeimnek is pozitív visszajelzései vannak ezzel a krémmel kapcsolatban, úgyhogy hajrá, próbáld ki!
2011. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lady Stella termékei.Nem kell vagyonokat kiadni.Bár az arctisztító és a tonik csak! tisztít,a krém nem mindegy mit tartalmaz.
2011. okt. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!

13 éves vagyok. Pont abban a korban, amikor nekem is ilyenek vannak. Én is használtam a Vichy-t de az nem használt túl jól. Az én bőröm is hajlamos rá. De nekem egyedül egy termék használt: a CV Young 25.

Jellemzése: vannak benne kék, és fehér szemcsék. Ha jól megdörzsölöd vele az arcod, minimum 2 percig (reggel és/vagy este) 2 nap és gyönyörűen eltűnik:) Remélem segítettem!

2011. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ja, és még valami...ahol kapható..Kapható a TESCO-ban, vagy a dm-ben!:)
2011. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp a La Roche Posay-re szavazok, én is ilyet fogok venni, ha elfogy végre a Vichy Normedermem... ugyanolyan zsírosan fénylik a bőröm a használata ellenére és nem lehet normálisan alásminkelni. Azt is rühellem benne, hogy ha egy kicsit megdörzsölöm az arcom, kis darabokban mállik le. Egyébként az a véleményem, hogy az arcbőrödre semmiképp ne sajnáld a pénzt minőségi termékekre, még ha drágák is.
2011. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még mindig nem sikerült döntenem, de Vichy-t tuti nem veszek. Próbáltam termékmintát, és nem voltam elájulva tőle. Nekem is fénylett, fura volt az arcomon, kicsit irritálta is. :(
2011. nov. 7. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami még elég jó, a Bioderma Sebium meg az Eucerin problémás bőrre való cuccai. Ezeket is gyógyszertárban lehet kapni.
2011. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
3evokanal joghurt 2 evokanal mez.:) 15-20 perc az arcon. aztan langyos vizzel lemosni
2011. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!