Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha használtál MANE hajdúsító...

Ha használtál MANE hajdúsító sparyt, mi volt a tapasztalatod?

Figyelt kérdés
www.suruhajat.hu
2011. okt. 26. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Már régi kérdés, de igen, használom jelenleg is, és nagyon jól beválik, egyedül az árát kifogásolom, mert 8500 egy flakon.... Jobb lenne, ha olcsóbb lenne, de ez van...
2013. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 promo válasza:

Nekem is bevált, de ahogy mondják, a szépséget nem adják ingyen.

Sajnos...

2013. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Delilah24 válasza:

Sziasztok!


Én is megrendeltem. Nekem barnás vörösre festett hajam van. Meg is rendeltem a hozzá leginkább passzoló színt, viszont akkor is elválik egy kicsit, mert az egy kicsit világosabb, még a fixálló spray után is. A másik dolog, hogy igen, ez a vékony, pici hajszálra tapadva ad egy vastagabb, dúsabb hajkoronát, illetve, hogy a fejbőrt is festi egy kicsit. Így nem tűnik olyan ritkának a haj. Miután befújtam vele, nekem sajnos eléggé fésülhetetlenné vált a haj, kicsit "egyben mozgott" és e miatt nehezen formázható a frizura a használat utána.

Ettől függetlenül, nekem csak a színárnyalatból adódik a problémám, viszont az ősz, vagy bármely más színnél a színbeli különbség nem szembetűnő.

2013. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, már azóta abbahagytam a használatát,igen, fésülhetetlen a haj, és észrevettem, hogy a vége is jobban törik, mivel száraz tőle
2013. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is nagyon száraz a hajam tőle, kezelhetetlen, viszont tényleg dúsabb és ez a fontos. Én r endszeresen használom. Nagyon jó balzsam kell hozzá.
2015. febr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!