Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam: kreppelő,...

Bbarbi99 kérdése:

Hogyan használjam: kreppelő, hajvasaló?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a hajkreppelőt. Ha valaki tapasztalt, lécci írjon! Mennyi ideig tartsam a hajamon, milyen hajvédőt tegyek rá,stb.! Köszi,köszi,kösziii!!!!
2011. okt. 27. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel én heti 3x kreppelek kb elmondom részletesen én hogy csinálom.. :D

Nem rakok rá semmilyen hővédőt, meg semmit, mert az csak többet árt, mivel valamilyen szinten bele sütöd vagy égeted a hajadba. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor rakhatsz, de a kreppelő nem roncsol annyira... :D

Na szóval.. én nem szoktam az egészet, mivel iszonyatosan dúsít, és a hajam is úgy van levágva, hogy jól néz ki, hogy csak a felső rövidebb rész van megcsinálva.

Fogok egy tincet, inkább hosszú és vékonyat, nem csak úgy megmarkolok egy tincset találomra :D Aztán a kreppelőt a tövéhez rakom (a hajamat ugye belerakom.. :D ) összenyomom a kreppelőt.. elszámolok magamban kb 8ig, bár attól is függ mennyire meleg, de hát majd meglátod mennyire látszik.. ha nem elég a 8 akkor tovább ha túl erősnek találod 5ig számolj.. :D aztán lejjebb rakom a kreppelőt amíg a cikcakk alja van és ott is elszámolok 8ig.. aztán haladok lefelé, mivel az én hajam alja már el van vékonyodva meg tépett ezért ott kevesebb idő kell. Ha kész megyek tovább fogok még egy tincset és ugyan ez. :D Én 10 perc alatt meg szoktam lenni vele és egész nap nagyon jól látszik, sőt még másnap reggel is. :D

Ennyi.. :D Remélem tudtam segíteni, ha van valami kérdésed, vagy nem értetted szólj. :D

2011. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3:57-től kreppel, előtte vasal
2011. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!