Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK, FÉRFIAK Vasaljátok a...

FIÚK, FÉRFIAK Vasaljátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
KORT IS ÍRJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 27. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mivel:

- nem olyan hosszú, hogy vasalni lehessen,

- alapból egyenes.

2011. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Ne hívd fiúknak, pláne ne férfiaknak azokat, akik vasalják a hajukat. Az már erősen meleg helyzet.


Erről ennyit! Vasalni ... ezek betegek.

2011. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
63%
Én vasalom, 17F. Nem olyan szopott gombocos. Hanem ilyen hosszab rockeres frizurám van, alapból göndörödik egy kicsit. Engem baromira zavar, azt kiszoktam vasalni, kb 5perc enyit háromnaponta elviselek.
2011. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Jah, de még mielőtt bárki leb*zizna még csak a szememig se ér kb szóval semmi emo style meg ilyesmi, csak a vége egy kicsit göndörödik és nem szeretem ha összevissza áll.

De amúgy nem sokára le is vágatom rövidebbre azt egy darabig megint nem kell vasalni.

18f

2011. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Az én pasim vasalja és nagyon jól néz ki. Ő 20 éves, a frufruja kicsit hosszabb, és egy kicsit behullámosodik hajmosás után. Ott szokta kiegyenesíteni, illetve ha úgy ébred fel hogy valahol eláll a haja:D Nem értem miért lenne b*ziság egy fiúnak hajvasalót használni. Csak azért használják amiért a lányok. Nem tetszik nekik a hullámos vagy göndörödő haj, és szeretnének egyeneset. Mi a fene van ebben?:D Attól hogy egy pasinak egyenes a haja, még lehet férfias. És k.vajól nézhet ki. Nem a hajvasaló használatól lesz valaki meleg.
2011. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsóval;)
2011. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

Hat nekem nem kene hajvasalos "fiu" Ha gondor a haja kit erdekel nem fogok vele szakitani, azert mert gondor a haja...ez primitiv gondolkodas. Sot van egy srac a suliban, akinek fekete gondor haja van rovid, es szerintem nagyon fainan nez ki. Amikor ram nez mindig el kell, hogy mosolyodjak, mert a gondor fekete haj olyan kisugarzast ad neki amit nem lehet nevetes nelkul hagyni persze jo ertelemben.


Nem az a buzzis ha termeszetes gondor rovid haja van egy fiunak hanem az hogyha vasalja...az mar igen..

2012. febr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.


Ez a primitív gondolkodás hogy szerinted b.zis ha valaki vasalja. És rettentő szűklátókörű. Egy pasi azt csinál magával amit akar. A homoszexualitás között és aközött, hogy valaki változtatni kíván a külsején elég nagy szakadék van. A göndör is állhat valakinek jól, és olyan is van, akinek olyan a feje tőle mintha fanszőrzet nőne a feje búbján. Nem csak olyan pasik vasalják a hajukat, akik metroszexuálisak... de ha szerinted ez b.zis, akkor sz@r már neked.

2012. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
2. Szerintem ne kiáltsd el magad egy ilyen szöveggel mondjuk egy.. Bullet For My Valentine koncerten. Tudom, Matt-nek a bandából már rövid a haja, de ezelőtt hosszú volt és látszik is hogy vasalva volt. És ha őt lebu*izod egy koncerten... viseld következményét :'D
2014. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 HGYG11 válasza:
Yep (17)
2017. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!