Kuko kérdése:

Mit tegyek, BOROTVA?

Figyelt kérdés
Miért pöttyösödik be az arcom meg mindenhol, hogy ha így borotválkozok?! Szóval Víz az arcomra víz a borotvára borotva hab és lefele húzva a borotva! Na így eddig nem pöttyösödik be de így meg marad még ött szőr és látszik én azt akarom, hogy full csupasz legyen! Na akkor újra ugyan így minden csak felfelé húzva azaz szembe a szőrrel! De akkor meg bepöttyösödik vagy reggelre vagy már 2 óra múlva! Mit tegyek, hogyha full csupaszra, de nem akarom, hogy bepöttyösödjön?
2011. okt. 28. 06:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a technikával van a baj,érzékeny a bőröd.Használhatsz bármilyen borotvát,ha a termékek,arcbalzsamok,krémek nem megfelelőek.
2011. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek?
2011. okt. 28. 08:31
 3/7 anonim válasza:

Elektromos borotva, a pengére nekem is érzékeny.

Mondjuk abból meg, ami tényleg normálisan borotvál az huszonezer forint...

2011. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan készítményeket kell választanod amibe gyulladáscsökkentő,fertőtlenítő van.A másik érdemes egy arckrémet is ami védi a bőrt,így a borotválkozás sem viseli meg annyira.
2011. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És milyen elektromos borotvát ajánlotok?
2011. okt. 29. 11:47
 6/7 madscientist válasza:
Vegyél egy Gillette Fusion Coolwhite elemes borotvát. 5 penge + mikrorezgések csökkentik az irritációt. Nekem is érzékeny a bőröm. Én is kétszer borotválkozom, egyszer a szőrnövés irányával megegyezően aztán ellentétesen. De amikor ellentétesen vágod akkor lassan és óvatosan kell mert az lehet fájdalmas, ha eldobható borotvát használsz. Aztán használj Nivea borotválkozás utáni balzsamot, alkohol nincs benne csak jó anyagok amelyek csökkentik az irritációt. Tehát Gillette Fusion + Nivea! :)
2011. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. nov. 8. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!