Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszù sötét-csokibarna...

Hosszù sötét-csokibarna göndör hajambòl feketét?

Figyelt kérdés
természetes hajam is sötét de vékonyszàlù..gondolkoztam a feketén de elég ijesztő dolgokat ìrtak ròla..mediterràn tìpus vsgyok kreol bőr zöldesbarna szem..mindig is sötèt volt a hajam ìgy is sokszor feketének nézik de sztem az ogazi fekete dögösebb lenne..milyen szìnezővel pròbàlkozzak ami biztosan kikopik és nm vàgja gallyra a hajamat??? utàna lehetek belőle sötétbarna ha esetleg nmtetszik??!
2011. okt. 28. 08:47
 1/3 anonim válasza:
25%
a fekete a legszívósabb szín...beleeszi magát a hajadba és nagyon sok idő után kezd el kikopni de ha vissza is akarod festeni a hajad, előtte ki kell szőkíteni hogy befogja a festék...a feketét nem fogja be semmi.
2011. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

én nem csinálnám a helyedben.Nagyon meg fogod bánni.

Nem csak azért mert a fekete öregít,hanem mert ha megunnod nem tudod más színnel befesteni csak úgy ha leszívatod(így még jobban tönkre vágod a hajad) vagy hagyod lenőni(ami elég csúnya látvány)

A fekete egyébként hasonlóképpen tönkreteszi,szárítja,töredezetté teszi a hajat mint a szőke..

Ha már annyira sötét hajat akarsz akkor válasz még sötétebb barnát.

2011. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát, pedig nekem is sötétbarna, hosszú, göndör és én kb.15 éve festem. feketére. igaz, hogy átlag csak évente egyszer, szóval nem viszem túlzásba (úgyse látszik meg nagyon a kopás), de nem vettem észre, hogy bármi baja lenne. igaz, az enyém erős szálú.
2011. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!