Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajat szeretnék, de...

Hosszú hajat szeretnék, de nem áll jól nekem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hosszú hajat szeretnék, de nem áll jól nekem.. öregít nagyon. Igaz, mikor legutóbb olyan hátközépig érő hajam volt, az még 7-ben volt, és nem volt semmilyen formára vágva, frufrum se volt.. Ha megnövesztem, de ilyen tépett frufrus lesz akkor lehet hogy jobban fog állni (most is ilyen tépett csak váll alá ér 1-2-3 centivel).
2011. okt. 28. 18:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy göndör hajam van. Nem olyan csigásan göndör, hanem az a kócosan hullámosan göndör, és így ér a vállam alá pár centivel, ha kivasalom akkor kb 4-5 centivel hosszabb mint göndören.
2011. okt. 28. 18:43
 2/2 anonim ***** válasza:
hát növeszd meg! ha meg nem tetszik, akkor még úgyis levágathatod. de tényleg valami formája legyen, ne csak lógjon. csatold el rózsákkal, vagy hajpántokkal fogd el.
2011. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!