Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a Bepanthen és...

Mi a különbség a Bepanthen és a Bepanthen plus között?

Figyelt kérdés
Minden tetováló mást mond, hogy mivel kell kenni. Én bepanthen plus-t vettem mert nekem azt mondták, hogy mindkettő jó. Mégis olvasom, hogy a plus valamiért nem jó. Nagy baj ha továbbra is azzal kenem? A másik meg, hogy nekem két nap fóliázást mondtak. Vagyis másfelet. Két éjszakát. Az elég akkor ha nem nedvedzik meg semmi ugye? Köszi a válaszokat.
2011. okt. 30. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is a plust vettem meg anno és szépen kezeltem vele. Fólia kettő napig volt rajta, napközben volt kicsit levegőn is. Amikor a fóliát cseréltem, akkor lemosattam a területet babaszappanos vízzel de persze csak óvatosan és gyorsan, hogy ne áztassam. Erre azért volt szükség, hogy az izzadtság és a krém le tudjon jönni. Utána felitattam puha papírtörlővel és lekenni, majd fólia. Amikor már nem fóliáztam, akkor pedig ugyanez végül is. kb 8 nap alatt szépen legyógyult, egy kis terület volt, aminek még kellett 5-6- nap. Addig azt a részt bepanthennel kentem.
2011. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Bepanthen Plus-ban van fertőtlenítő is.
2011. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!