Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk ti nem sajnáltok kidobni...

Fiúk ti nem sajnáltok kidobni havi 2000 ezret fodrászra?

Figyelt kérdés
Sőt van aki egy hónap alatt többször is elmegy. Ti mennyit költötök egy vágás során?
2011. okt. 30. 18:30
 1/4 anonim válasza:
én fiú vagyok és nekem extreme hajaim szoktak lenni én havonta 3-4szer megyek és kb 10ezreket adok ki de amikor a keresztanyám csinálja az természetesen ingyenes mert ő is fodrász :D
2011. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom fodrász így jó sorsom van. Havi 4x-5x járok hozzá. Viszont mielőtt még nem volt az, akkor 4 havonta jártam és pont 2000Ft-ot kért el tőlem a fodrász (derékig ér a hajam). De ha tehetősebb lettem volna, akkor 3-4 hetente mentem volna fodrászhoz.
2011. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én havonta járok és 500ft a fodrász és elég jó is:)
2011. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem sajnálok! volt hogy 750-ért vágták a hajam de azt nem lehet összehasonlítani a mostanival! 2000-ért vágja, de legalább jól.
2011. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!