Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös orr? Normális?

Szőrös orr? Normális?

Figyelt kérdés
21éves vagyok, eddig nem tűnt fel,de tegnap láttam, hogy az orromon (nem belül, hanem kívül) szőrök "állnak ki" az orromból. Olyan, mintha mitesszer lenne, de nem az, hanem szőrszál. Engem nagyon zavar, pedig eddig nem láttam rajta:| És biztos, hogy nem csak valami szösz, mert ha kihúzom csipesszel, fáj. Ez normális, hogy szőrös? Így már ki sem merek menni az utcára:S:D Most menjek kozmetikushoz, helló, külső orr gyantázást szeretnék? Hát hülyének néz,nem?
2011. nov. 1. 09:50
 1/10 Bazsii05 válasza:
Persze,normális, de nincs minden embernek.
2011. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
van vmi orrszőr nyíró gép vagy mi..apának is van.
2011. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de az az orrszőrnyíró gép nem az orrlyukon belülre van és egyébként borotva? mert én se nem akarom leborotválni(annyira nem látszik) meg nekem kívül van, nem belül...:S
2011. nov. 1. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl közelről nézed :)
2011. nov. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van rajta pár szál,de én le szoktam borotválni.F.
2011. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de szerencsére messziről tényleg nem látszik. :) Én, amikor a szemöldökömet gyantázom itthon, akkor legyantázom ott is, nem vészes, inkább csak régebben csináltam problémát belőle.

Jó tudni, hogy nem csak nekem van ilyen gondom. :)

2011. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pont én is ezt gondolom most, hogy jó tudni, hogy nem csak nekem szőrös ott:D

Köszi a válaszokat:) majd megpróbálok nem gondolni rá, ha meg nemmegy, legyantázom:)

2011. nov. 2. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként fiú vagy vagy lány? :)
2011. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lány. ezért paráztam be, nehogymár szőrösebb legyek egy fiúnál:D
2011. nov. 2. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, menj kozmetikushoz. Én is lány vagyok, 17 éves, és nekem kilógnak a szőrök :D undi. Én gyantáztatom. Menj el te is, egyáltalán nem fáj.
2011. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!