Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros, vízhiányos bőrre...

Vulpus kérdése:

Zsíros, vízhiányos bőrre szeretném kipróbálni a Clinique DermoPURYTER (mélytisztító arclemosó zselé, mélytisztító arctonik, hidratáló arcápoló) termékeket. Valaki esetleg próbálta- e már, ha igen akkor milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez lehetetlen lesz, ugyanis a Clinique-nek nincs ilyen termékcsaládja, h DermoPURYTER. Sztem összekevered az Eucerin DermoPURIFYER termékcsaláddal. Én hallottam róla jót és roszat is...az én véleményem az, h hosszú távon nagyon kiszárítja a bőrt és ha nem kened be akkor már a bőröd anélkül nem is tud működni. Sztem felesleges ennyi anyagot magunkra kenni. A legjobb egy natúr szappan, luffa szivaccsal felhabosítva és egy sima hidratáló zsíros bőrre és kész. Tapasztalataim szerint ez működik a legjobban. Legyen minél egyszerűbb a bőrápolás.
2011. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen jól mondod, összekevertem az Eucerinnel... már meg is vettem ezt a három dolgot, és ki is próbáltam... teljesen más érzés volt ezt használni, mit előtte amiket kipróbáltam... én nagyon bízok benne hogy jó lesz... és egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet...legalábbis én így érzem az első használat után.

2011. nov. 10. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, akkor neked olyan a bőröd, h beválik. Használd egészséggel. :) De akkor az eucerint vetted? A pattanásokban is segít?
2011. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen az Eucerint vettem meg...köszi, remélem tényleg jó lesz...majd leírom a véleményemet/tapasztalataimat!
2011. nov. 11. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!