Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok hajam kihullik, mit tegyek?

Sok hajam kihullik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Stresszes vagyok az igaz,de foglalkozom a hajammal,mint egy normális lány.Nagyon sok hajam kihullik,de nemtudom miért.Jó,mondják,h a tiniknek sok hajuk kihullik,de minden fésülésnél egy maroknyi???Mit tehetek,hogy ne hulljon olyan sok hajam???
2011. nov. 1. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is menj orvosi kivizsgálásra.

Vérvétel, fogorvos, fül-orr-gégész legyen az első a háziorvos mellett. Ha itt sem, akkor nőgyógyász és endokrinológus.

2011. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb megoldás: menj el vérvételre, utána menj el bőrgyógyászhoz, aki majd ad megfelelő szereket ennek a kezelésére. Ha ez sem használ akkor menj el más szakemberhez.
2011. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a ricinus olajt. nekem bevált és a hajam is jobban nő. a gyógyszertárban lehet venni 200ft körül.
2011. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, az inkább hajnövesztésre való. Sőt vannak olyanok akiknél a ricinusolaj vmilyen mértékű hajhullást is okzhat, ami a kérdező esetében nem lenne jó dolog. Úgyhogy én nem ajánlom.
2011. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!