Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros, vízhiányos, mitesszere...

Vulpus kérdése:

Zsíros, vízhiányos, mitesszeres bőrre mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
milyen krémet, arclemosót, tonikot...?
2011. nov. 2. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Megint csak 3000 cég van, amelyik gyárt ilyeneket. Árkategória szerint megyek.

Rossmann és DM saját márkái

Clean & Clear

Garnier és Nivea Young és Neutrogéna

L'Oreal és Himalaya

Clinique és Vichy

Estéé Lauder és Sheishedo

lim Satöbbi=csillagos ég


A Himalaya nem kísérletezett állatokon, elvileg a Nivea se. A Garnier nekem nem jött be. Niveát nem használtam, de állítólag nem rossz. A Clean & Clear egy rakás szar, szinte leégette a bőrőm az arclemosó. A Himalayának meg a L'Orealnak vannak szemcsés arcemosói, amik nagyon jók a miteszeres bőrre és bőrradírként is szolgálnak. A Clinique most nem rég csinált három lépéses bőrtisztás csomagot 5 különböző bőrtípusra. Egyébként az összes cégnek megvan ez a krém, tonik, arclemosó triumvirátusa és a nagy baj, hogy folyamatosan újítják őket. Mire megtalálod, mi a jó neked már nem is gyártják.


Nekem is ilyen a bőröm, leírom én miket használok.

L'Oreal Tonik és Arctisztító radír és Mélytisztító gél, bár az most fogyott ki és vettem egy Clinique készletet kipróbálni. L'Oreal triple active éjszakai hidratáló, Clinique Dark Spot Corrector pigmentfolt eltávolító, Vichy Norma Derm nappali hidratáló, nyáron használtam Sheishedo fényvédő faktoros krémet a Clinique cucc fölé. Ha pattanásom van Tafedim Gél/Balzsammal kenem be éjszakára az arcom. Leszárítani meg egy nagy tubusos pasztát használok, a dm-ben lehet kapni, elég olcsó. És Himalaya Daily Scrubot vettem meg neutrogéna sminklemosóm van. Ez így rengetegnek tűnik de nem egyszerre kenem magamra az összeset nyilván...

Sok kísérletezés, mire rájössz, mi a jó a te bőrödnek.

18/L

2011. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kombinált bőrre válassz termékeket.Teafaolajos,agyagos beváltak.
2011. nov. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huhh...nagyon szépen köszönöm a válaszokat...én nézegettem a kínálatokat és a Clinique Dermopurifyer mélytisztító arclemosó zselé, ugyanennek a mélytisztító arctonikja és a hidratáló arcápolója mellett döntenék a legszivesebben...kérdés hogy szerintetek ezek jók? Esetleg ha próbáltátok, akkor milyen véleménnyel voltatok róla?
2011. nov. 4. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyet vettem most, még nem próbáltam, várom, hogy elfogyjon a jelenlegi készlet, de sokan dicsérik, szóval biztosan jó. Ha meg nem válik be, tovább kísérletezel. Ez sajnos ilyen.

Az voltam, aki azt a háború és béke méretű izét rizsázta az elején :))

2011. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Remélem jó lesz neked...majd ha elkezded használni, akkor légyszi írd már majd le a véleményedet...és remélem sikerrel jársz vele... már csak azért is mert ugye nem olcsó mulatság...
2011. nov. 6. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!