Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hosszú, félhosszú, vagy a...

A hosszú, félhosszú, vagy a rövid haj tetszik neked?

Figyelt kérdés
Ha van kedved, linkelhetsz is képet, hogy milyen tetszik! Női frizurára gondolok. Köszi!:>
2009. máj. 6. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ffi vok, de a nőknél a vállig érő haj tetszik:), úgyhogy asszem félhosszú a válaszom:)
2009. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ez csak azon múlik hogy milyen az arcszerkezet és a testalkat,ha látnálak megmondanám mi állna jól ;)

Ami az egyiknek jól áll nem biztos hogy a másiknak is.

Amúgy ha valakinek van olyan különleges arccsontja hogy jól áll neki a NAGYON hosszú haj,akkor az elég elsöprő tud lenni :)

2009. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
fiu voltam...(2.)
2009. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, most olyan félhosszú a hajam, de nagyon szeretnék végre hosszú hajat is (olyan hátközépig érőt) bár nem biztos, hogy jól is állna, vagy hogy rendesen tudnám "kezelni". Ha nem állna jól, akkor biztosan nem tartanám meg, akkor levágatnám. Ez a félhosszú egyébként jól áll, azt mondják. Szögletes arcformám van és nagy, széles homlokom, a hajam féloldalra fésülve hordom, frufruval. :)
2009. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

félhosszú

15/F

2009. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú, lehet vállig érő vagy derékig, az mindegy, ami jól áll.

16/f

2009. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 maundrel ***** válasza:
100%

nekem "hosszú" hajam van de még növesztem, mert szeretném ha hosszabb lenne. Szóval nekem a hosszú, dús, vagy félhosszú haj tetszik..

21/L

2009. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

nekem rövid hajam van.és nem bírom ki ha hosszúra nő..rohanok a fodrászhoz:P...szerintem a rovid nekem jobban all, mint a hosszú...Agynessnek pedig a legjobban a rovid haj all...kép:

[link]

2009. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rövid van, de nekem hol bnőm vágja, hol anya, hol meg én magamnak. És ismerőseim szerint a rövid jobban áll, mint a hosszú.
2009. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
félhosszú, hosszú. de valakinek a rövid is jóláll (pl az Alkonyat című filmből az Elisnek). De semmiképp se mű/póthaj.
2009. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!